Kontakt

Säg hej!

Webb-upplevelser är trevliga, men vi är också intresserade av riktiga konversationer. Vi upplyser dig gärna om du har tankar eller frågor till oss.

Nummer till kontoret: 018-550 530

Vid Felanmälan: 018-550 560 eller på mail: felanmalan@uppsalahiss.se

Johan Norling, vd

018-622 153

johan.norling@uppsalahiss.se

Robert Lindqvist, beredare

018-622 154

robert.lindqvist@uppsalahiss.se

Magnus Olsson, arbetsledare montage

018-622 157

magnus.olsson@uppsalahiss.se

Sofie Lindberg, arbetsledare service

018-622 156

sofie.lindberg@uppsalahiss.se

Sara Brolin, ekonomi

018-622 155

sara.brolin@uppsalahiss.se

Jan "Palle" Martinsson, försäljning

018-622 158

palle.martinsson@uppsalahiss.se

Pierre Bertilsson, försäljning

018-622 152

pierre.bertilsson@uppsalahiss.se

 

 

 

                             Vid felanmälan på mail använd felanmalan@uppsalahiss.se

                             

Kontakta oss för mer information!

Du hittar oss här